Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SİNEMA GAME PLAYSTATİON PROGRAMLAR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Coming Soon - Pek Yakında - 2008

YazarMesaj
Platin
Admin
Platin

Coming Soon - Pek Yakında - 2008 Empty
MesajKonu: Coming Soon - Pek Yakında - 2008   Coming Soon - Pek Yakında - 2008 Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 10:24 am

Coming Soon - Pek Yakında - 2008 14cd4xg

BİLGİ :

Yönetmen: Sopon Sukdapisit
Senaryo: Sopon Sukdapisit
Tür: Korku
Yapım: 2008 / Tayland
DVDRiP - 95 83 Dakika

Oyuncular:
Chantavit Dhanasevi, Worakarn Rojanawatchra

Bir korku filminde sizi en çok korkutan şey nedir? Bir hayaletin beklenmedik biçimde aniden kaybolması mı? Ana karakter, hemen arkasındaki hayaleti farketmediğinde mi? Film boyunca izlediğiniz kişinin aslında hayalet olduğunu öğrenmek mi? Peki ya bir gün yalnız başınıza evinize döndüğünüzde, izlediğiniz korku filminin sizi kovalamasına ne dersiniz?
Yönetmen Sopon Sukdapisit anlatıyor:
“Çocukların hayal gücü geniştir” lafına sonuna kadar inanıyorum. Ben de o gördüğü, duyduğu herşeyi alıp, onlarla ilgili hayal dünyası yaratan çocuklardan biriyim; özellikle de korku filmleri seyrederken. Yetişkin birisi film izlediğinde, film bittiği anda bir rahatlama gelir. Ama çocuklar için (benim için de) asıl korku dolu anlar o sırada başlar çünkü hayal gücü açığa çıkar. Yetişkinler bunun saçma olduğunu ve görüklerinin“sadece bir film” olduğunu söyleyeceklerdir. Bense içimden “ya değilse” diye düşünürüm. “Coming Soon” filmi de benim bu çocukluk hayallerimden çıktı. Bunlar ya hayal değilse? Ya size de olursa?”

http://platin.benimforum.org

Coming Soon - Pek Yakında - 2008
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Goz - The Eye (2008)
» 120 [2008]
» Jumper [2008]
» Waz [2008]